Sauny

>

Infrasauny


 

Infrasauny

Infračervené hĺbkové teplo už dlhé roky nachádza v medicíne široké vyžitie a stretáva sa s neobmedzeným uznaním. Vychutnajte si tento prameň zdravia a vitality kedy len chcete vo Vašej vlastnej infra kabíne.

 

Infračervené lúče sú neviditeľné, dlhovlnné lúče zo svetelného spektra, ktoré zabezpečujú teplo. Aj slnečné tepelné žiarenie pozostáva z infračerveného žiarenia, ktoré však nemá nič dočinenia s UV-žiarením.

 

Infračervená energia otepľuje len telo, na ktoré infračervené žiarenie dopadá a nevyužíva okolitý vzduch ako transparentné médium.

 

Efektívne infračervené sálavé teplo vniká hlboko pod povrch pokožky a spúšťa mnoho zdravie podporujúcich procesov. Hĺbkové teplo stimuluje svaly a orgány, následkom tejto stimulácie je silné potenie.


Zvýšenie vnútornej telesnej teploty zapríčiňuje zosilnené prekrvenie a povzbudzuje krvný obeh i látkovú premenu. Prirodzeným zdravým potením dochádza k hĺbkovému čisteniu. Tak sa odbúrava tuk, cholesterol, jedovaté látky a ťažké kovy. Veľkou výhodou je, že pot je telom zvnútra vytláčaný von.

 

Teploty od 40° do 60°C v Champ infra kabíne sú veľmi príjemné a nezaťažujú organizmus.


Kontaktný formulár

Váš e-mail: *

Vaša otázka: *